Pesakonnast

Panen kirja mõned mõtted neljast kassipojast, enne kui need täiesti meelest ära lähevad. Neljast on alles jäänud ainult üks, Nurr, ja temagi läheb varsti koju, kuna leidsin väga entusiastliku neiu, kes teda juba väga ootab. Kohe nii väga ootab, et toit, mänguasjad ja liivakast on ostetud.

Suslik3

Suslik läks koju kõige esimesena. Kolmevärviline kohev kaunitar. Teadagi on sellisel palju soovijaid. Suslik oli kaaluklassis kolmas. Tore ja terve kassilaps, kellele meeldis Kribuga mängida.

Tiiger3

Tiiger, oranžide põskedega kiisuplika, läks mõistagi teisena koju. Kirjutel kassidel lihtsalt on rohkem soovijaid. Tiiger oli julge kiisu, kes Miud nähes teda kohe torkima läks ja küüru selga tõmbas, et näidata oma suurust. Pesakonnas oli ta kaalukaim. Matsutas isuga nagu teisedki. Tiigri noored omanikud on temaga väga rahul. Plika hakkas üpris kiirelt mängima ega peitnudki end kaua diivani taga.

Kribu2

Kribu oli minu murelaps, kuna teiste, poolekiloste jõmpsikate kõrval, kaalus tema tulles veidi üle 300 grammi. Must-valge memmekas. Õnneks oli tal isu hea ja kausis käis lausa käppapidi, et ikka süüa saaks ja kaalu juurde tuleks. Kaal tuli, krutskid ka ja peagi polnud ta enam nii sületita, vaid energiline pätike. Samas, kui uni peale tuli, oli seda kõige parem ikka minu süles magada. Kribule meeldis joogamatte kratsida ja end jõupingutustega diivanile vinnata. Andsin ta üpris lähedal elavale toredale perekonnale lapsele sõbraks. Kribu kasvab ja on rõõmus.

IMG_1323

Nurr elab minuga siiani ja on saanud just nimelt Mjauki ka(i)sulapseks, aidates Mjaukil minu juures paremini sisse elada. Nurr jäi Tiigrist kaalult tavaliselt umbes 5 grammi maha, nii et tegu on paraja pontsikuga. Poiss. Pätipoiss. Mu jalad, ka siis, kui ainult paljad sääred väljas, on tema ronimispuud. Mu keha ja voodi on öösel tema batuut. Mu pehme pidžaamapluus on tema lutsutamis- ja sõtkumisobjekt. Rippuv köögirätik ja kardinad on parimad kõõlumiskohad. Mu taskurätikud on varastamist väärivad. Samas, päris naljakas on hommikul ärgata ja avastada, et taskurätik on haihtunud, aga asemel on kiisude suletuustiga mänguasi. See on Nurri lemmik. Juba pesakonnaga koos olles ilmutas ta selle vastu suurimat huvi. Tihti võttis ta selle hambusse ja läks omaette nurka nohisema, arvates, et temale kuulub ainuõigus sulekesi närida. Nurr on nunnude silmadega kaak, kes tahab kord sülle tuduma, aga teine kord vuhab juba suurtega toas edasi-tagasi. Miu tema mängudega alati kaasa ei lähe, vaid vaatab häiritult, kui ta und segatakse, aga Mjauki on suutnud poisi taltsutada. Mjauki hakkab Nurri pesema ja nad magavad tihti koos. Nurri saadan koduteele järgmisel nädalal. Seni kratsib ta veel mind veriseks ja jookseb minu vaipu sassi. Hüüdnimed: Tuust, Pätt, Tups.

IMG_1194

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s